אטרקציות בשבת

הורים לילדים מספרים, שכל יום שבת הם צריכים לארגן לילדים שלהם איזה משהו אם לא הילדים משתגעים בבית משעמום. כל הורה שיש לו ילדים קטנים, כאלה אשר תלויים בו לגמרי בשביל לעשות דברים, יודע מה זה אומר. כל שבת הוא צריך לתכנן מה לעשות איתם, אחרת הוא בבעיה. 

אז בשבת אחת נוסעים לצפון, ובשנייה לדרום, פעם לים, ופעם לבריכה, פעם הולכים לסרט ופעם להצגה, מבקרים אצל הסבתא ועושים על האש אצל החברים וכן הלאה. אך מתישהו נגמרות האפשרויות ובשביל לא להתחיל לחזור עליהן מוקדם מהצפוי, צריך לחפש עוד כמה דברים שאפשר לעשות, אחרי זה אפשר להתחיל לבדוק כיצד חוזרים על הדברים בצורה פשוטה ובלי להיכנס לבעיות. 

בשנים האחרונות הורים רבים מצאו פטנט חדש, הזמנת אטרקציות בשבת. הכוונה היא הזמנת חברה של מפעילים שעורכת אטרקציות בשבת במרכז ובמקומות אחרים בארץ. אטרקציות אלו דומות לאטרקציות שמועברות באירועים כמו ימי הולדת ומסיבות גן או כיתה. את החברה אשר מעבירה אטרקציות בשבת, מזמינים מספר הורים, למקום ציבורי כמו פארק או גינה, או למקום פרטי כמו בית, ובזמן שהמפעילים משחקים עם הילדים ומפעילים אותם באמצעות מגוון אטרקציות מיוחדות, ההורים יכולים לשבת ביחד, לדבר, לשתות קפה ולנוח. 

מדוע הזמנת אטרקציות בשבת היא דבר נכון 

ראשית, מבחינת המחיר, זה יוצא לא יותר מאשר כל מקום אחר אליו ניקח את הילדים. אם נניח אנחנו רוצים לקחת אותם לסרט, סביר להניח שהמחיר פר ילד יהיה אותו דבר כמו המחיר שנשלם פר ילד עבור אטרקציה שנזמין מחברה של מפעילים.
שנית, באמצעות אטרקציה בשבת הילד נהנה מאירוע מעט שונה ומיוחד ולא משהו רגיל ושגרתי שהוא מכיר וכבר ניסה מספר פעמים. 

שלוש, הילד יכול ליהנות באותן אטרקציות מאפשרות לשחק ולעבוד עם עוד ילדים בני גילו, דבר שלא תמיד בא לידי ביטוי בהפעלות אחרות שההורים עושים לילדים שלהם בעצמם. 

ארבע, הילד נהנה וזה בסופו של דבר מה שחשוב. ההורה לא צריך לעבוד קשה, והחוויה היא גדולה לשניהם. 

לכן, אם אתם רוצים ליהנות מאטרקציות בשבת ברעננה ובכל אזור אחר בשרון, ישנן חברות המתמחות בארגון ימי כיף ואטרקציות מגוונות עבור משפחות וילדים בכל הגילאים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.